4137 TESSA

%91 PES,%9 COTTON İPLİKTEN OLUŞMAKTADIR.

Company Name Product List Company Catalog

BERKAY TEKSTİL ELEKTRİK ELEKTRONİK MAK.MÜHENDİSLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

www.berkaytekstil.com.tr
Establishment : 1996 Company Type : Producer

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı firmamız, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda mikrofiber, akrilik, polyester, viskon ve pamuk karışımlı döşemelik kumaş türleri üretimine başlamış, yeni kolleksiyonlarımız da müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmıştır. Firmamız gün geçtikçe genişleyen ürün yelpazesinin yanı sıra proje bazlı özel üretimlerde de değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Tamamı yeni teknoloji ve jakarlı makine parkurumuz sayesinde akrilik, polyester, viskon, pamuk vb. malzemelerden üretilmiş şönil, fantezi ve diğer grup iplikler sadece hayal gücünüzle sınırlı desen, kalite ve renklerde kumaşlara dönüşmektedir. Alev koruma, su iticilik, anti-bakteri gibi opsiyonel uygulamalar da kaliteli hizmet tedarikçilerimiz sayesinde en yüksek standartları karşılayabilecek özelliklerde olmak kaydıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Dinamik ve deneyimli ekibimiz gerek ülkemizde gerek ihracat piyasalarında değerli müşterilerimizin beğenilerini alabilmek için yoğun olarak çalışmaktadır.

 

 

 

 

Number of Employees

1-10 11-50 51-100 100+

Countries for Exportation

Certificates

Fairs Participated

Brands

Social Media Accounts

Contact Persons
Address and Location Details
DEMİRTAŞ BARBAROS MAH.DEMİRTAŞ YOLU CAD.NO:302 OSMANGAZİ